R, 27 Jaanuar
Koeru Keskkool Paide tee 16/18 Koeru 73001, Järva vald, Järvamaa
Tel: 38 48 630 e-mail: kool@koeru.edu.ee
  Õpetaja Konsultatsiooni aeg Kabinet
1 Aan, Toomas neljapäeval kell 8.00 või kokkuleppel võimla
2 Adelbert, Raili esmaspäeval kell 14.15 või kokkuleppel ruum 206
3 Alatsei, Aili neljapäeval kell 8.00 või kokkuleppel inimeseõpetuse klassis
4 Ambos, Leelo teisipäeval kell 15.00 või kokkuleppel ruum 222
5 Aule, Reet neljapäeval kell 8.00 või kokkuleppel ruum 309
6 Eha, Pille teisipäeval kell 14.15 või kokkuleppel noortetuba
7 Eslas, Piret teisipäeval 13.20 või kokkuleppel mõis
8 Grauberg, Tõnu kolmapäeval 14.15 või reedel 13.20 töökoda ja füüsika-keemia
9 Grünmann, Eve esmaspäeval 13. 20 või kokkuleppel valitsejamaja
10 Ilves, Merike esmaspäeval kell 13.20 või kokkuleppel kunstiklass
11 Johanson, Raido kolmapäeval kell 15:00 või kokkuleppel. autoõpetus
12 Järva, Tuuli teisipäeval kell 12.25 või kokkuleppel mõis
13 Kalda, Tiit kolmapäeval kell 8.00 või kokkuleppel autoõpetus
14 Kellner, Mariana neljapäeval kell 12.25 mõis
15 Kustavus, Keio kolmapäeval kell 15.00 või kokkuleppel ruum 304
16 Künnapuu, Priidu teisipäeval kell 7.45 või kokkuleppel ruum 310
17 Lilletai, Rasmus teisipäeval kell 14:10 või kokkuleppel ruum 236
18 Muhk, Anne reedel kell 13.10 või kokkuleppel mõis
19 Nagla, Marika teisipäeval kell 14.15 või kokkuleppel ruum 203
20 Pihlak, Anne-Ly neljapäeval kell 14.15 või kokkuleppel võimla
21 Põldoja, Tiina kolmapäeval kell 7.45 või kokkuleppel ruum 307
22 Põldver, Kerle neljapäeval kell 8:00 või kokkuleppel ruum 236
23 Pällo, Külli neljapäeval 13.20 või kokkuleppel mõis
24 Pärtel, Siret teisipäeval kell 7.45 või kokkuleppel ruum 209
25 Reinla, Ene teisipäeval kell 14.15 või kokkuleppel autoõpetus
26 Rääk, Ilme esmaspäeval kell 7.45 või kokkuleppel  ruum 303
27 Salumäe, Ülle esmaspäeval kell 14.30 raamatukogu
28 Selge, Sven neljapäeval kell 15.50 või kokkuleppel ruum 304
29 Sirila, Marko esmaspäeval kell 15.05 ruum 233
30 Teppan, Lily esmaspäeval kell 14.15 mõis
31 Tippi, Tiia kolmapäev 7.45 või 14.10 või kokkuleppel ruum 208
32 Tiushko, Tetiana neljapäeval kell 12.25 või kokkuleppel ruum 316
33 Uljas, Tiiu reedel kell 7.45 või kokkuleppel ruum 207
34 Varik, Merike esmaspäeval alates kell 7.45 või kokkuleppel ruum 306
35 Välb, Helina esmaspäeval kell 14.15 või kokkulepppel ruum 207
36 Õunapuu, Rita teisipäeval ja neljapäeval 13.20 ja kokkuleppel mõis, kaminaklass