P, 25 September
Koeru Keskkool Paide tee 16/18 Koeru 73001, Järva vald, Järvamaa
Tel: 38 48 630 e-mail: kool@koeru.edu.ee

TEENINDAV PERSONAL:

Marika Nagla – juhiabi, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Ülle Salumäe – raamatukogu juhataja, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Lea Eelma – puhastusteenindaja (valitsejamaja)
Reet Saar - administraator (uus maja)
Linda Hinnosaar – puhastusteenindaja (uus maja)
Kaja Kluust – puhastusteenindaja (uus maja)
Raivi Laug - puhastusteenindaja (uus maja)
Helma Lina – puhastusteenindaja (uus maja)
Õie Ringmets – administraator, puhastusteenindaja (Aruküla mõis)
Jüri Rajapu – majahoidja

TUGISPETSIALISTID:
Malle Hermanson - sotsiaalpedagoog, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Silva Kärner - psühholoog, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Anne Nurmik - eripedagoog, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Margit Rubel-hariduslike erivajadustega õpilaste õppe koordineerija (HEVKO)- See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Eve Grünmann - abiõpetaja, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Ülle Teppan - abiõpetaja, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Merle Urbanus-pikapäevarühma õpetaja, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.