Luulevõistlus

Igal aastal alates 2003. aastast kutsuvad Koeru vallavalitsus, Koeru Keskkool,
Koeru Raamatukogu, Koeru Kultuurimaja ning Koeru Haridus- ja Kultuuriselts kõiki luulehuvilisi Koeru Aruküla mõisa. Toimub Kalju  Lepiku luulevõistlus.

Võistluse eesmärk on virgutada luulehuvi, väärtustada meie kaunist emakeelt ja tähistada Kalju Lepiku sünniaastapäeva.

* Võistlus toimub Kalju Lepiku sünniaastapäeva laupäeval kell 11.00 Koerus Aruküla mõisahoones; registreerimine algab kell 10.00.
* Osalema on oodatud igas eas luulehuvilised.
* Iga osaleja esitab kuni viie minuti jooksul oma varem trükis avaldamata luuleloomingut.
* Hinnatakse nii loomingut kui ka selle esitust kolmes vanuserühmas.

* Igal aastal antakse välja luulevihik kõikide osalejate luuletustega.
* Oma osavõtust saab teatada ja saata esitamisele tulevad tekstid kirja teel või elektronpostiga ühele korraldajatest:

Koeru Kultuurimaja: Paide tee 3, 73001 Koeru alev, Järva vald, 385 4364; lepiku.luulevoistlus@gmail.com
* Registreerimisel palume kirjutada/öelda :
1) lühitutvustus -kool, klass või elukutse, sünniaasta, elukoht
2) kontakttelefon
3) märgi ära esitusele tulevatest luuletustest üks, mis hiljem trükitakse luulevihikusse.

*Aastaid annetas luulevõistluse võitjate premeerimiseks raha luuletaja lesk proua Asta Lepik, viimased aastad luuletaja tütar proua Aino Lepik von Wieren.