Kolmapäev, 12 Veebruar 2020 12:07

Koeru Keskkooli jõudis rahvusvahelise taimetervise aasta raames rändnäitus õpilastele Esile tõstetud

ÜRO toidu- ja põllumajandusorganisatsiooni (FAO) hinnangul hävineb igal aastal taimekahjustajate ja taimehaiguste tõttu kuni 40% kogu maailma toidukultuuride saagist. Just seetõttu kuulutati 2020. aasta rahvusvaheliseks taimetervise aastaks.

Maaeluministeeriumi, Põllumajandusameti ja Põllumajandusuuringute Keskuse koostöös valminud näituse 8 komplekti koos abimaterjalidega rändavad Põllumajandusameti taimetervise inspektorite kaasabil Eestis 2020. aastal.
Meie suureks rõõmuks ?on näitus käesoleval nädalal Koeru Keskkoolis. Loodusainete tundides toimub individuaalne töö töölehtedega bioloogiaõpetaja Aili Alatsei ja loodusainete õpetaja Keio Kustavuse juhendamisel.

Rändnäitus on avatud Koeru Keskkoolis 20. veebruarini.

Viimati muudetud Neljapäev, 13 Veebruar 2020 08:32