Teisipäev, 19 November 2019 11:54

Koeru Keskkool on nominent kategoorias noortesõbralikum kool ja Eliise Joost kategoorias aasta noor Esile tõstetud

Järvamaa Noortekogu on viimase viie aasta jooksul korraldanud Järvamaa noortevaldkonna tunnustuskonkurssi, viimased aastad on seda tehtud koostöös Järvamaa Omavalitsuste Liiduga, nii ka sel aastal.

Kokku esitati tunnustuskonkursile viies kategoorias 35 nominenti. Palju õnne kõigile nominentidele!

Pidulik tunnustussündmus leiab aset 5. detsembril algusega 14 Paide muusika- ja teatrimaja kammersaalis.

Järgnevalt  Aasta Tähed 2019 nominendid kategooriate kaupa:

Aasta noor:  Tuuli Oja, Triin Sooäär, Sabine Krais, Paula Kivimäe, Lisette Haug, Lisete Palmi, Kirke Perillus, Kadi Kõrts, Iti-Kärt Nursi, Hans Artur Ehman, Grete Roos, Gerle Rännik, Elizabeth Lindjärv, Eliise Joost, Arli Orlovski ja Anete Raabe.

Aasta noorsootöötaja: Tene Must, Merit Puna, Lea Traks, Erika Teras ja Elen Pent.

Aasta noorte sõber: Urve Vene, Tanel Teas ja Paide linn.

Aasta noortesõbralikum kool: Türi põhikool, Koeru keskkool, Imavere põhikool ja Albu põhikool.

Aasta tegu/sündmus: Öökool 2019 “Meil on veel aega”, Suppama Hiit treening, Pump Track, Paide Kunstikool uues kuues, Paide kinonädal 2019, Noorte linnaruumiprojekt “Paide noortele”.

Tunnustusüritusel tunnustatakse Järvamaa noortevaldkonna 2019. aasta tähti, kes on hiilanud oma kategoorias.

Foto: Eliise elublogi