Reede, 15 Veebruar 2019 09:03

Sõbrapäev

Koeru Keskkoolis tähistati sõbrapäeva!

Sõbrapäeva ettevalmistused algasid juba päev varem, ehk 13. veebruaril, kui Koeru Keskkooli õpilasesinus alustas klassides kõige sõbralikuma õpilase valimist. Valida said kõik, kes sellel päeval koolis olid.

Peale lõunat meisterdati üheskoos fotosein, mille tautsal sõbrapäeval pilte teha ja oligi aeg oodata sõbrapäeva.

14. veebruari hommikul üllatas Koeru Keskkooli juhtkond õpilasi välisukse juures, pakkudes kõikidele sisenejatele sõbrapäeva puhul kommi. Edasi alustas fotonurk oma tööd, ehk kõik õpilased said lasta end pildistada noortetoas.

Teise tunni ajal kuulutati välja kõige sõbralikumad õpilased ning premeeriti neid tänukirja ning kommikotiga. Juba viienda tunni ajal algas meeletu möll mõisasaalis, sest alanud oli sõbrapäeva disko.

Oli sõbralik ja meeldejääv päev!