Koeru Keskkool Paide tee 16/18 Koeru 73001, Järva vald, Järvamaa
Tel: 38 48 630 e-mail: kool@koeru.edu.ee
Laupäev, 28 Mai 2022 06:20

Sporditulemusi

Murdmaateatejooksu võitjate autasustamine Murdmaateatejooksu võitjate autasustamine

Koeru Keskkooli korraldada olid Järvamaa algklasside murdmaateatejooksu võistlused. Kodustel Aruküla pargi radadel jooksid meie lapsed hästi ja võitsid 3. koha karika. Võistkonda kuulusid (pildil ülemises reas vasakult): Jakob Tikerpalu, Daniel Suun, Hugo Leps, Karl Robert Lepik, Frida Valk, Liise Laas, Rasmus Laas, Katariina Verev, Marii Hanna Ilves ja Kertu Kleitsmann.

Türil toimunud Järvamaa koolinoorte meistrivõistlustel kergejõustikus võitsid Koeru KK õpilased 18 medalit. Poistest oli meie kooli edukaim Krister Egert Parve, kes võitis U16 vanuseklassis meistritiitli 100 m jooksus (12,49), kuulitõukes (11.60) ja kettaheites (32.31). Tüdrukutest võitis Nele Krebsbach U18 vanuseklassis 1. koha kaugushüppes (5.00) ja kõrgushüppes (1.58) ning 2. koha 100 m jooksus (14,26).
Meistrimedali võitsid U14 vanuseklassis ka Rasmus Laas 60 m jooksus (8,87), Reimo Kind palliviskes (48.08) ja Andre Toomi kettaheites (26.97) ning U16 vanuseklassis Erich Heinmaa odaviskes (32.68).
Hõbe- ja pronksmedaleid võitsid erinevatel aladel Liise Laas, Kädi Krebsbach, Andre Toomi, Reimo Kind, Oskar Pakkonen, Sten Markus Viibur ja Kregor Kruusalu.

Põlvas toimunud Eesti Maadlusliidu noorte vabamaadluse seeriavõistluste 2. etapil suutsid kõik kolm meie kooli poissi, kes osalesid, võita ka medali. 2. koha saavutas Johannes Jõe (-110 kg) ning 3. koha Karl Kirsimets (-38 kg) ja Erich Heinmaa (-62 kg).

Viimati muudetud Laupäev, 28 Mai 2022 06:56