Prindi see lehekülg
Pühapäev, 22 Mai 2022 08:27

Häid tulemusi TV 10 olümpiastarti sarjast

Koeru KK võistkond Järvamaa TV 10 olümpiastarti 3. etapil Koeru KK võistkond Järvamaa TV 10 olümpiastarti 3. etapil
Järvamaa TV 10 olümpiastarti 3. etapil Türil võitsid Koeru noored kergejõustiklased viis esikohta. Nooremas grupis Kretteli Päri kaugushüppes (3.96), Andre Toomi kettaheites (30.88) ja Arthur Hallik kaugushüppes (4.18). Vanemas grupis Reimo Kind palliviskes (47.70) ja Sebastian Schönberg 1000 m jooksus (3.32,9). Esikolmikusse jõudsid erinevatel aladel veel ka Richard Hallik, Jakob Tikerpalu, Anri-Meiko Kurema ja Rasmus Laas.

Vabariiklikul etapil Tallinnas jõudis Andre Toomi kettaheites finaali ja saavutas hinnatava 6. koha (28.67). Tubli jooksu tegi ka Sebastian Schönberg, kes lõpetas 1000 m jooksu võistlejaterivi keskel uue isikliku rekordiga (3.26,27).
Viimati muudetud Pühapäev, 22 Mai 2022 08:49