Prindi see lehekülg
Neljapäev, 05 Mai 2022 13:58

Koeru kevadjooks

Koeru kevadjooksu meeste autasustamine Koeru kevadjooksu meeste autasustamine

29. Koeru kevadjooksu võitis Karl Markus Ots (7.48) Oskar Pakkoneni (7.52) ja Sebastian Schönbergi (7.57) ees. Meeste esikümnesse jõudsid meie kooli õpilastest ka Brent Bürkland (5. koht), Kennet Künnarpuu (7. koht), Kregor Kruusalu (8. koht), Erich Heinmaa (9. koht) ja Krister Egert Parve (10. koht). Naiste seas võitis 2. koha Kädi Krebsbach (8.53). Meie õpilastest mahtusid naiste esikümnesse veel Frida Valk (4. koht), Kätriin Nukke (5. koht), Liise Laas (6. koht), Elisabeth Tikerpalu (7. koht), Nele Krebsbach (8. koht), Eliise Juuse (9. koht) ja Kedy Kopti (10. koht). Et lastele üritus meeldis, näitab seegi, et osalemas oli ligi kolmandik Koeru kooli õpilastest.

Nädal varem Türil toimunud Järvamaa murdmaajooksu meistrivõistlustel võitis Kädi Krebsbach naiste 1000 m jooksus hõbemedali (3.41,5).

Viimati muudetud Neljapäev, 05 Mai 2022 14:21