L, 28 Mai
Tel: 38 48 630 e-mail: kool@koeru.edu.ee
Neljapäev, 13 Jaanuar 2022 17:52

Koeru toodi võidukarikas

Koeru KK 4.-5. kl. võidukas jalgpallivõistkond Koeru KK 4.-5. kl. võidukas jalgpallivõistkond
Paides toimunud Järvamaa koolide 4.-5. kl. saalijagpalli karikavõistlustel võitsid Koeru poisid 1. koha. Võistkonnas mängisid Kris Kleitsmann, Andre Toomi, Arthur Hallik, Richard Hallik, Anri-Meiko Kurema, Jakob Tikerpalu ja Kaspar Aas. Alagrupimängudes võideti kindlalt Türi PK ja Paide H.Hanssoo PK meeskondi, laskmata endale ühtki väravat lüüa. Finaal Paide Hammerbecki PK võistkonnaga kujunes ülimalt tasavägiseks. Normaalaeg lõppes 3:3 viigiga. Penaltiseerias olid paremad Koeru poisid, kes lõid kõik kolm lööki sisse. Meie väravavaht Andre Toomi suutis aga tõrjuda kaks vastaste penaltit. Turniiri parima mängija auhinna sai Koeru võistkonna kapten Kris Kleitsmann. Meie edu on seda magusam, et kõik poisid peale Krisi, õpivad alles 4. klassis ja saavad järgmisel õppeaastal samal võistlusel ise oma võitu kaitsta.
Viimati muudetud Neljapäev, 13 Jaanuar 2022 18:16