Koeru Keskkool Paide tee 16/18 Koeru 73001, Järva vald, Järvamaa
Tel: 38 48 630 e-mail: kool@koeru.edu.ee
Reede, 08 Oktoober 2021 08:46

Koeru tüdruk võitis Järvamaa Järvede jooksusarja

Kädi Krebsbach võitis oma vanuseklassis 12-etapilise Järvamaa Järvede jooksusarja. Esimesena lõpetas ta seitsmel osavõistlusel. (Pildil Kädi U14 vanusegrupi üldvõitjate autasustamisel)

Kädi oli meie kooli kiireim tüdruk ka Paide-Türi rahvajooksu raames toimunud 5 km pikkusel Türi Linnajooksul. Ajaga 22.51 saavutas ta naiste üldarvestuses 7. koha ja U14 vanusegrupis 3. koha. Poistest oli kiireim Karl Markus Ots (22.25 – U16 grupis 7.koht). Tugevalt jooksis ka Karl Kirsimets, kes saavutas U14 grupis poistest 4. koha (25.33).

Järvamaa kergejõustiku meistrivõistlustel olid meie koolist võistlemas õed Krebsbachid. Kädi võitis 1500 m jooksu (6.06,3) ja oli teine 800 m jooksus (2.54,4). Nele võitis hõbemedali kõrgushüppes (1.45).

Koeru seeriajooksudel toimus sel aastal kolm etappi. Noorte seas selgitati paremusjärjestus kahe parema etapi tulemuste põhjal. Sarja võitsid oma vanuseklassides Frida Valk, Kädi Krebsbach, Nele Krebsbach, Arthur Hallik, Krister Egert Parve ja Karl Markus Ots.

Viimati muudetud Reede, 08 Oktoober 2021 09:07