Esmaspäev, 17 Mai 2021 12:21

Meie kooli leiab peagi ilmuvast mõisakoolide töövihikust Esile tõstetud

Rahvusvahelisel muuseumipäeval esitletakse Arhitektuurimuuseumis MÕISAKOOLIDE TÖÖVIHIKUT. Esitlusel osalevad direktor Jaan Kabin ja mõisapreili Anne Muhk.
Mõisakoolide asutamise 100. aastapäevaks valmis 15 mõisakooli ühine töövihik. Vihikus on oma loo ja mustritega ❤Laupa, Vääna, Illuka, Heimtali, Palupera, Vasta, Hiiu-Suuremõisa, Kiltsi, Pikavere, ❤Koigi, Lasila, Kohila, ❤Koeru Aruküla, Tõstamaa ja Puurmani mõisad.
Valitud mõisad paiknevad üle Eesti ja on väga erineva ajaloo ja arhitektuuriga ning annavad kokku põneva ja kirju pildi mõisamaastikust.
Mõis koolimajana on ammendamatu inspiratsiooniallikas.
Gled-Airiin Saarso ja Tiia Pällo on kokku kogunud ja vahvalt kujundanud vihikutäie ülesandeid kirjandusest ja kunstist, ajaloost ja muusikast, matemaatikast ja loodusõpetusest.
Vihikuid saab osta Arhitektuurimuuseumist ja raamatupoodidest üle Eesti.
Mõisakoolid saavad vihikuid muidugi Mõisakoolide Ühendusest soodushinnaga, peagi täpsem info!
Suvel saab soetada töövihiku Unustatud Mõisate külastusmängu ajal.
Viimati muudetud Teisipäev, 18 Mai 2021 08:54