L, 28 November
Koeru Keskkool Paide tee 16/18 Koeru 73001, Järva vald, Järvamaa
Tel: 38 48 630 e-mail: kool@koeru.edu.ee

KINNITATUD
direktori 30.09.2020
käskkirjaga nr 1-1/18

 

ÕPETAJATE VASTUVÕTUAEGADE GRAAFIK 2020/2021
                                           

 

Õpetaja

Konslutatsiooni aeg

Kabinet

1

Aan, Toomas

esmaspäeval kell 14.15 või kokkuleppel

keh. kasv. kabinet

2

Alatsei, Aili

neljapäeval kell 15.00 või kokkuleppel

ruum 221

3

Ambos, Leelo

kolmapäeval kell 15.05 või kokkuleppel

ruum 222

4

Aule, Reet

teisipäeval kell 7.45 või kokkuleppel

ruum 309

5

Eha, Pille

teisipäeval kell 13.20 või kokkuleppel

mõisas koduklass

6

Eslas, Piret

teisipäeval kell 15.00 või kokkuleppel

käsitöö

7

Grauberg, Tõnu

esmaspäeval kell 14.30

tehnoloogiaõpetus

8

Grünmann, Eve

teisipäeval kell 13.20-14.05 või kokkuleppel

mõisas koduklass

9

Johanson, Raido

teisipäeval kell 15.50-16.35 või kokkuleppel

ruum 236

10

Kalda, Tiit

neljapäeval kell 8.00 või kokkuleppel

ruum 236

11

Kullasepp, Liana

neljapäeval ja reedel kell 8.00 või kokkuleppel

ruum 222

12

Kustavus, Keio

kolmapäeval kell 15.05 või kokkuleppel

ruum 304

13

Künnapuu, Priidu

teisipäeval kell 7.45 või kokkuleppel

ruum 310

14

Muhk, Anne

esmaspäeval kell 13.15 ja reedel kell 13.15

mõisas koduklass

15

Mänd, Maarja

esmaspäeval kell 13.15

mõisas koduklass

16

Nagla, Marika

neljapäeval kell 14.15-15.00 või kokkuleppel

juhiabi

17

Pihlak, Anne-Ly

esmaspäeval kell 8.00 või kokkuleppel

keh. kasv. kabinet

18

Pilov, Kalli

esmaspäeval kell 15.50 või teisipäeval kell 13.20

kunstiklass

19

Põldoja, Tiina

teisipäeval kell 7.45 või kokkuleppel

ruum 307

20

Põldver, Kerle

teisipäeval kell 13.20 või kokkuleppel

mõisas koduklass

21

Pällo, Külli

esmaspäeval ja neljapäeval kell 12.25 või kokkuleppel

mõisas koduklass

22

Pärtel, Siret

neljapäeval kell 7.45 või kokkuleppel

ruum 209

23

Rääk, Ilme

reedel kell 14.15 või kokkuleppel

ruum 303

24

Saar, Reet

kolmapäeval kell 14.00 või kokkuleppel

administraator

25

Salumäe, Ülle

neljapäeval kell 13.20 või kokkuleppel

raamatukogu

26

Sirila, Marko

teisipäeval kell 14.10 või kokkuleppel

arvutiklass

27

Taal, Ave

teisipäeval kell 14.15-15.00 või kokkuleppel

mõisas koduklass

28

Tamm, Raili

reedel kell 13.20 või kokkuleppel

ruum 206

29

Tippi, Tiia

teisipäeval kell 7.45 või kokkuleppel

ruum 208

30

Uljas, Tiiu

reedel kell 8.00 või kokkuleppel

ruum 207

31

Varik, Merike

esmaspäeval kell 7.45 või kokkuleppel

ruum 306

32

Volter-Kilk, Aive

esmaspäeval kell 14.15-15.00 või kokkuleppel

sotsiaalpedagoogi kabinet

33

Õunapuu, Rita

teisipäeval ja neljapäeval kell 13.20-14.05 või kokkuleppel

mõisas koduklass