L, 27 Veebruar
Koeru Keskkool Paide tee 16/18 Koeru 73001, Järva vald, Järvamaa
Tel: 38 48 630 e-mail: kool@koeru.edu.ee

TUGISPETSIALISTID:
Aive Volter-Kilk- sotsiaalpedagoog, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Anne Nurmik - eripedagoog, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Eve Grünmann - abiõpetaja, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Ülle Teppan - abiõpetaja, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.


TEENINDAV PERSONAL:
Marika Nagla – juhiabi, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Marko Sirila – infojuht, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Mati Pihlak - majandusjuhataja, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Ülle Salumäe – raamatukogu juhataja, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Lea Eelma – puhastusteenindaja (valitsejamaja)
Reet Saar - administraator (uus maja)
Linda Hinnosaar – puhastusteenindaja (uus maja)
Kaja Kluust – puhastusteenindaja (uus maja)
Raivi Laug - puhastusteenindaja (uus maja)
Helma Lina – puhastusteenindaja (uus maja)
Õie Ringmets – administraator, puhastusteenindaja (Aruküla mõis)
Jüri Rajapu – majahoidja