Koeru Keskkool - Kuupäeva järgi filtreeritud kirjed: Detsember 2013
Järvamaa koolide võistlustelt sisekergejõustikus toodi Koeru 8 medalit.

P -13a. 55 m tõkkejooks     1. Arthur Hallik 8,8
P -13a. topispallivise     1. Andre Toomi 16.40
T -19a. 50 m tõkkejooks     1. Kädi Krebsbach 9,2
P -19a. kõrgushüpe     2. Rainis Adson 1.70
P -15a. 55 m tõkkejooks     2. Rasmus Laas 9,7
P -15a. paigalt kolmikhüpe     2. Rasmus Laas 7.34
P -13a. kõrgushüpe     2. Arthur Hallik 1.40
P -19a. 50 m jooks     3. Oskar Pakkonen 6,3
T -15a. 50 m tõkkejooks     4. Kätriin Nukke 10,0
P -19a. topispallivise     5. Aavo Toomi 14.60
T -13a. 50 m tõkkejooks     5. Liise Laas 11,9
P -15a. 50 m jooks     5.-6. Rasmus Laas 6,9
Neljapäev, 21 Märts 2024 12:50

Õpilaste vastuvõtt 1. klassi

Kolmapäev, 20 Märts 2024 11:50

Kooli kehaliste katsete paremad tulemused

Märtsikuus toimusid koolis kehalised katsed 30 m jooksus, paigalt kaugushüppes ja topispalliheites. Õpilased said jälgida oma kehaliste võimete arengut eelmise aastaga võrreldes. Allpool lisatud fail klassirühmade paremate tulemustega.
Esmaspäev, 26 Veebruar 2024 12:42

Põhikooli õpilane, vali targalt!

Esmaspäev, 12 Veebruar 2024 10:18

Tööpakkumised

Reede, 09 Veebruar 2024 14:46

Tööle kaasa!

Hea lapsevanem

Koeru Keskkool on liitunud Eesti Kaubandus-Tööstuskoja algatusega „Tööle kaasa!“, millega kutsutakse tööandjaid, lapsevanemaid ja koole koostöös looma lastele ja noortele tööeluga tutvumiseks uusi võimalusi.

Koeru Keskkool  kutsub Teid koos oma lapsega osalema projektis kolmapäeval, 21. veebruaril.

Algatuse idee seisneb selles, et 21. veebruaril 2024 kutsutakse üles Eesti tööandjaid avama oma uksed töötajate lastele, et neil oleks võimalus vanemate töö ja töökeskkonnaga lähemalt tutvuda. Algatus on suunatud 1.−9. klasside õpilastele.

Milline on projektis osalemise kasu?

Õpilane, laps, noor

·         saab teadlikumaks töömaailmas toimuvast;

·         näeb ja saab teada, mis on tema vanema igapäevatöö, milline on tema tööpäev ja -keskkond, töö sisu ja selle väärtus;

·         saab aru, miks erinevad tööd on vajalikud ja et iga töö tegija on tähtis.

Lapsevanemale pakub algatuses osalemine konkreetse ja praktilise võimaluse teha kooliga koostööd, mille kaudu avada lapsele tööelu erinevaid tahke ja väärtusi ning aidata lastel mõista, mille põhjal teha haridustee ja tööeluga seotud teadlikke valikuid.

Tööandjale loob algatus võimaluse tutvustada lastele ja noortele oma valdkonda, panustada järelkasvu ning olla avalikkuses märgatud kui sotsiaalselt vastutustundlik ja peresõbralik ettevõte. Soovitused päeva korraldamiseks on kirjale lisatud ja kättesaadavad www.töölekaasa.ee

Palun uuri järele, kas Teie tööandja on huvitatud projektis kaasa löömast ja võimaldab sel päeval Teil laps tööle kaasa võtta (ning on valmis ka omalt poolt kaasa aitama, et päev oleks lapse jaoks huvitav, aga ka praktiline õpikogemus).

Palun anna lapse klassijuhatajale oma osalusest ja ettevõtte nimest teada hiljemalt 16. veebruariks.

Palun andke teada ka sellest, kui Teil on võimalik võtta lisaks oma lapsele tööle kaasa veel mõni oma lapse klassikaaslane, kellel pole mingil põhjusel võimalik oma vanema töökohta külastada.

Head koostööd soovides!

Kirsika Ilmjärv
Koeru Keskkooli huvijuht-karjäärikoordinaator
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Reede, 02 Veebruar 2024 14:31

Koeru poisid jalgpallis taas esikolmikus

Järvamaa koolide 7.-9. kl. karikavõistlustel saalijalgpallis olid Koeru poisid favoriitide seas ja läbisidki alagrupiturniiri võidukalt. Kolmes mängus löödi kokku 11 väravat ja endale ei lastud sisse ühtegi. Finaalis mindi vastamisi teise alagrupi võitja Türi Põhikooliga. Võrdsete vastaste mäng oli ülimalt tasavägine. Kuid meie kahjuks õnnestus vastastel paar sekundit enne lõpuvilet lüüa võiduvärav. Teise koha karika tõid Koeru Aavo Toomi, Maanuel Pihlak, Oskar Pakkonen, Kregor Kruusalu, Oti Timur Kirja, Andre Toomi ja Oliver Pruual (võistkond pildil keskmises reas).
Neljapäev, 01 Veebruar 2024 11:52

Arni võitis biloogia olümpiaadi piirkonnavooru

Pühapäev, 28 Jaanuar 2024 18:25

Tulemusi TV 10 olümpiastarti sarjast

TV 10 olümpiastarti sarjas lunastas Marii Hanna Ilves vastavaid norme täites õiguse osaleda vabariiklikel etappidel. 1. etapil Võrus võistles ta 60 m jooksus ja saavutas isikliku rekordiga 20. koha (9,20). Veelgi suurem eneseületus tuli 2. etapil Tallinnas, kus Marii Hanna osales oma lemmikalal kaugushüppes. Isiklikule rekordile lisas Koeru neiu koguni 24 sentimeetrit ja saavutas tulemusega 4.57 auhinnalise 5. koha.

Järvamaa etappidel saab Koerust osaleda suurem hulk õpilasi. Kahel esimesel etapil on võisteldud kiir- ja tõkkejooksus, kõrgushüppes ning kuulitõukes. Meie noortest olid vanemas grupis võidukad Arthur Hallik kõrgushüppes (1.45) ja 60 m tõkkejooksus (10,3) ning Andre Toomi kuulitõukes (11.25/3kg). Karl Kevin Mägi oli kuulitõukes teine (10.61/3kg). Kolmanda koha võitsid Richard Hallik kõrgushüppes (1.30) ja Anri-Meiko Kurema 60 m jooksus (8,9). Nooremas grupis oli Marii Hanna Ilves võidukas kolmel alal: 60 m jooksus (9,2); 60 m tõkkejooksus (11,1) ja kuulitõukes (10.19/1kg). Danita Nukke saavutas kuulitõukes kolmanda koha (8.06/1kg). Esikuuikusse jõudsid veel ka Katariina Verev, Liise Laas, Oliver Pelgonen ja Chris-Martin Gorbõljov.
Pühapäev, 28 Jaanuar 2024 10:37

Johannes Jõe - Eesti noortemeister vabamaadluses

Jõgeval toimunud Eesti noorte U15 vanuseklassi meistrivõistlustel võitis Johannes Jõe kehakaalus 85 kg kõik vastased ja krooniti Eesti noortemeistriks. Karl Kirsimetsa saagiks jäi seekord 5. koht kehakaalus 44 kg.
Lehekülg 1 / 64