Esmaspäev, 21 Jaanuar 2019 08:29

Õpetajate lumine suusamatk

18. jaanuaril võis näha Koeru terviseradadel huvitavat värvilist kampa. Seltskonnaks ei olnud keegi muud kui Koeru Keskkooli õpetajad, kes ühiselt läksid vallutama suusaradu.

Koerus on suusatamine olnud au sees alati. Koeru Keskkool on väheseid koole, kus õpilased saavad kehalises kasvatuses minna kooliparki suusatama. Seda peamiselt tänu meie kooli tublile kehalise kasvatuse õpetajale, kes näeb vaeva, et suusarajad oleksid pargis olemas ning suusad hoolitsetud ja korras.

Nii otsustasid ka õpetajad reede õhtul teha ühine suusamatk Koeru Terviseradadel. Paljud õpetajad polnud suuski alla pannud juba lausa gümnaasiumist saadik, seega pakkus tegevust palju kihistamist ja põnevust. Suusaradadel läbisid tublimad lausa neli kilomeetrit ning peagi koguneti grillimisnurga juurde, kus sai kuuma teed ja väikest kosutavat ampsu. Tagasi tulles oli mets lausa imeline, lumine ja hämar. Taevas laius suur kuu ning õpetajate põsed õhetasid.

Üheskoos leiti, et veelgi enam peaks ühiselt mõnusaid tegevusi ette võtma. Just sellise aktiivse ja liikuva eluviisiga õpetajad on eeskujuks õpilastele ja teistele kogukonnaliimetele.
Viimati muudetud Esmaspäev, 21 Jaanuar 2019 11:09