Esmaspäev, 14 Jaanuar 2019 09:14

Õpilased osalesid Järvamaa noortekonverentsil ja tunnustussündmusel

Koeru Keskkooli õpilased osalesid Järvamaa noortekonverentsil „Hingeelu labürint“ ja tunnustussündmusel Aasta tähed.

11. jaanuaril toimus Türi Kultuurikeskuses noortekonverents „Hingeelu labürint“, mis keskendus vaimsele tervisele ja elumuutustega toime tulekule. Koeru Keskkoolist osales õpilased 8.-12. klassist.

Konverentsil arutleti neljal teemal: „Mis on probleem?“, „Kuidas elumuutustega toime tulla?“, „Mis on viha?“ ja „Kuhu oma murega pöörduda?“. Noortele meeldis kõige rohkem ettekanne „Mis on viha?“ esinejaks Sergei Drõgin. „Mulle tuli üllatusena, et vihal on mitu käiku ning ma saan iga käigu ajal ennast peatada,“ sõnas konverentsil osalenud noormees.

Peale noortekonverentsi toimus tunnustussündmus Aasta tähed. Tunnustussündmusel oli esitatud kolm Koeru Keskkooli nominenti, kellest kaks osutusid ka laureaatideks.

„Aasta vabatahtlik“ laureaat Koeru Keskkooli 12. klassi õpilane Triin Aasa.
„Aasta tegu“ laureaat Koeru õpilasesinduse korraldatud „Õpime professionaalidelt 2018“.

„Aasta tegu“ nominent Koeru Keskkooli tantsuetendus „Peeglike, peeglike seina peal“.

Õnnitleme tunnustuse saajaid!