Laupäev, 20 Oktoober 2018 08:12

Mälumängu tulemused

I veerand lõppes mälumänguga

5.-8. klasside arvestuses osales 22 võistkonda.

I koha saavutas 6. klassi võistkond, kuhu kuulusid Laurete, Getrin, Karl Markus ja Riste Helene.
II-III koha saavutasid 5.b klassi võistkond koosseisus Marta-Luisa, Kevin, Janar ja Monika Laurette ja 7. klassi võistkond koosseisus Jaana, Karlis, Kerle ja Klaus-Erik.

Huvitavamaks küsimuseks valiti õpetaja Tiiu Uljase küsimus: Kes või mis on Eesti rahvuslind, rahvuslill, rahvuskivim, rahvuskala, rahvusloom, rahvuspuu?
Vastus: rahvuslind (suitsupääsuke), rahvuslill (rukkilill), rahvuskivim (paekivi), rahvuskala (räim), rahvusloom (hunt), rahvuspuu (tamm).

9.-12. klasside arvestuses osales 13 võistkonda.

I-II koha saavutas 10. klassi võistkond koosseisus Hedi, Angelica ja Kirke ning 10. klassi võistkond koosseisus Kerdo, Kevin, Robin, Patrik ja Danela.
III-IV koha saavutasid 12. klassi võistkond kooseisus Triin, Merit ja Hanna ning 9. klassi võistkond koosseisus Laura-Liisa, Jane-Ly Laug ja Jane-Ly Tihane.

Huvitavamaks küsimuseks valiti õpetaja Keio Kustavuse küsimus: Statistikaameti andmetel 2018. aasta 1. jaanuari seisuga on Järva maakonna naiste nimede TOP 10s 6 meie kooli naisõpetaja nime. Millised 6 nime pääsesid 10 kõige populaarsema nime hulka.
Vastus: Anne, Ülle, Tiiu, Tiina, Anneli (Anne-Ly), Aino
Viimati muudetud Laupäev, 20 Oktoober 2018 08:16