Teisipäev, 02 Oktoober 2018 08:18

Septembri spordiuudised

Medalivõit jahilaskmises
Jarl-Joosep Ilves on paar aastat tegelenud jahilaskmisega. Sel aastal saavutas ta Järvamaa haavlilaskmise Compak Sporting seeriavõistluste etappidel juunioride arvestuses ühe 1.koha ja kaks 2.kohta. Sellest piisas, et see sari üldkokkuvõttes juunioride seas võita.
 
Patrik võistles triatlonis
Türi-Paide sügistriatlonil oli kavas ka võistkonnavõistlus. Patrik Ruotsalainen kuulus võistkonda Koeru 13 ja läbis avavahetuse, milleks oli tema lemmikala ujumine. Ujumise lõpetas Patrik teisena ja tema võistkond saavutas lõpuks samuti teise koha.
 
Meie kooli tuli õppima tugev jalgrattatüdruk
Sel õppeaastal asus meie kooli 8.klassis õppima Järva-Jaanist pärit  Batrisia Jullinen. Ta on mitu aastat tegelenud jalgrattaspordiga. Septembris osales ta kahel maastikurattasõidul. Tartu Rattamaratonil, mis on Eesti suurim võistlus, saavutas Batrisia 40 km distantsil 1821 osaleja seas 254.koha. Omavanuste tüdrukute seas oli see neljas tulemus. Veelgi paremini läks Kõrvemaa Rattamaratonil, kus ta 18 km distantsi tüdrukute seas võitis.
 
Kergejõustikutulemusi
Järvamaa koolide kergejõustiku 4-võistlusel saavutas Koeru KK õpilastest parima tulemuse Eneli Agu. Tüdrukute U12 vanuseklassis saavutas ta 48 võistleja seas 7.koha. Teistes vanusegruppides kogusid meie kooli õpilastest kõige rohkem punkte Erich Heinmaa, Nele Krebsbach ja Karl Markus Ots.

Järvamaa koolide sügiskrossil Aravetel saavutas parima koha Kirke Grünmann, kes võitis TU18 vanuseklassis 500 m jooksus 3.koha. Autasustamisele kuue parema sekka jõudsid ka Nora Valk (4.koht TU16 500m) ja Oskar Pakkonen (4.koht PU12 500 m).

Koeru seeriajooksude 3.etapil võitsid noortest oma vanuseklassides 1.koha Kädi Krebsbach, Nele Krebsbach, Grete Grünmann, Sebastian Schönberg, Karl Markus Ots ja Kerdo Kuldner.

Koeru noorte kergejõustikuvõistlustel olid konkurentsi pakkumas ka Aravete õpilased. Koeru noortest saavutasid alavõidud Ketlin-Lisett Breemet (TU12 pallivise 25,5m), Aurelia Kaasik (TU14 60m jooks -  9,8 ja kaugushüpe - 3.90), Nora Valk (TU14 300 m jooks - 56,7) ning Kirsika Sild (TU14 pallivise - 28m). Esikolmikusse jõudsid ja medaleid võitsid ka Karl Markus Ots, Klaus-Erik Krönkvist, Oskar Pakkonen, Rander Allmere, Aavo Toomi, Nele Krebsbach, Kärolin Luiker, Kerttu Laev, Eneli Agu ja Kerlin Grauberg.
 
Osaleti Koolinoorte Tuletõrjespordimängudel
Türil toimunud võistlustel oli Koeru KK võistkondadest edukaim 10.-11.klassi esindus, kes saavutas kokkuvõttes 8.koha (Melissa Ots, Kaisa Timm, Patrik Ruotsalainen, Kerdo Kuldner, Krister Jaansen, Märten Johannes Mäesepp). Hästi võistlesid ka 4.klassi õpilased, kes saavutasid 33 kooli seas 11.koha (Ketlin-Lisett Breemet, Kedy Kopti, Kädi Krebsbach, Annela Sammal, Joosep Joosepson, Maanuel Pihlak, Kregor Kruusalu, Oti Timur Kirja).
 
Noored jalgpallurid võistlesid vabariigi liigas
Paide Linnameeskonna nimekirjas treenivad Koeru noored jalgpallurid võistlesid esimest aastat Eesti noorte klubidevahelistel võistlustel. U12 vanuseklassis kuuluti 4.alagruppi ja saavutati hooaja lõpuks 6.koht. Koeru poistest mängisid Sten Markus Viibur, Krister Egert Parve, Joosep Joosepson, Maanuel Pihlak ja Rander Allmere. Veel kuulusid võistkonda paremad mängijad Tapalt, Aravetelt ja Järva-Jaanist.

Paide Linnameeskonna noorteturniiril saavutasid Koeru poisid 5 meeskonna seas 3.koha. Võistkonnas mängisid Reimo Kind, Kris Kleitsmann, Martin Oliver Klein, Nikita Tani, Karl Kirsimets, Janar-August Laug, Andero Ots, Ragnar Ehasalu, Timmo Luiker ja Rein Oliver Järvmägi.
 
Noored maadlejad võistlesid Tallinnas
Laste Karikavõistluste 3.etapil Tallinnas võitis Caius Laurent Kabrits pronksmedali (42 kg). Johannes Jõe saagiks jäi 5.koht (47 kg) ja Kevin Hanko lõpetas võistluse 6.kohaga (29 kg).

Viimati muudetud Neljapäev, 04 Oktoober 2018 16:49