Teisipäev, 03 Aprill 2018 14:12

Märtsi spordiuudised

Eesti noorte meistrivõistlustelt kaks 5.kohta
Eesti noorte U16 vanuseklassi talvistel meistrivõistlustel Tallinnas saavutas Andri Matrov kuulitõukes 5.koha tulemusega 12.59. Andri suutis viimasel katsel hästi keskenduda ja parandada isiklikku rekordit 4kg kuuliga ligi pool meetrit.
Paikusel toimunud Eesti kadettide meistrivõistlustel vabamaadluses saavutas Elmar Braks samuti 5.koha. Koht on küll hea, aga Elmar lootis vargsi ka medalit. Sel korral jäi otsustavatel hetketel vastupidavusest pisut puudu.
 
Häid kohti Järvamaa koolide meistrivõistlustelt sisekergejõustikus
Paides toimunud võistlustel oli meie edukaim Kirke Grünmann, kes võitis U18 vanuseklassi kõrgushüppe (1.45) ja oli teine topispalliviskes (16.60/1kg). Sama vanusegrupi poiste seas võitis Elmar Braks kõrgushüppes 2.koha väga korraliku isikliku rekordiga (1.75). Hästi jooksis Elmar ka 50 meetrit, kus ta saavutas 6.koha (6,6). U16 grupis üllatas 50 m jooksu võiduga Karl Mattias Bobrovski (6,6). Temale lisaks 4.koht kõrgushüppes (1.50). Esikuuikusse suutsid jõuda veel ka Kerttu Laev, Angela Ringmets ja Sten Karl Kopti.
 
Lõppesid Koeru noorte seeriavõistlused sisekergejõustikus
Kahel viimasel etapil suutsid erinevatel aladel esikohti võita Andri Matrov, Oti Timur Kirja, Aavo Toomi, Erich Heinmaa, Kerttu Laev, Nora Valk, Laura Pihlak, Kärolin Luiker, Kedy Kopti ja Ethel Vinkel.
 Viis kuud kestnud 8-etapilise sarja võitsid 2.-4.klassi arvestuses Aavo Toomi ja Kedy Kopti ning 5.-7.klassi arvestuses Andri Matrov ja Kerttu Laev. Hõbemedalid võitsid Erich Heinmaa, Kärolin Luiker, Jarno Joost ja Grete Grünmann.  Pronksmedaleid olid väärt Oti Timur Kirja, Ketlin-Lisett Breemet, Kris Klap ja Triinu Ulk.
 
Maadlustulemusi
Põlvas toimunud noorte vabamaadlussarja Nublust Nabiks 3.etapil võitis Oti Timur Kirja pronksmedali (-32kg). Karl Kirsimets lõpetas võistluse 5.kohaga (-26kg).
 
Jalgpallurid võidukad
Paide linnameeskonna poolt korraldatud noorte jalgpalli karikavõistluste 2.etapil, kus osalesid 2006-2008 a. sündinud poisid, võitis Koeru meeskond esikoha. Kui esimesel etapil saavutati 2.koht, siis seekord võideti kõik neli vastast. Meie kooli poistest mängisid Karl Markus Ots, Sten Markus Viibur, Maanuel Pihlak, Krister Egert Parve, Rander Allmere, Aavo Toomi. Lisaks veel kaks poissi Rakkest ja meie kooli tüdruk Grete Grünmann.

Viimati muudetud Kolmapäev, 04 Aprill 2018 19:27