Reede, 15 Jaanuar 2021 10:15

Osale Visit Estonia TikToki challenge'is Esile tõstetud

Visit Estonia kutsub kõiki tantsuhuvilisi tiktokkereid osalema #kaerajaaning tantsu väljakutses, mis toimub 21.12.2020 - 31.01.2021. Selle moodsa kaerajaani tantsuga tutvustame maailmale Eesti ilusaid paikasid ja siinset kultuuri, ning näitame, kuidas hoida tuju hea ka keerulistel aegadel. ?
KUIDAS OSALEDA?
1. Jälgi TikTokis @visitestonia
2. Filmi üles #kaerajaaning tants ja postita see TikToki:
Kasuta kindlasti @visitestonia kontolt #kaerajaaning video muusikat ja teemaviiteid #karajaaning #visitestonia – nende järgi jälgime kampaanias osalejaid.
Filmi ilusas Eesti kohas, mis on äge turismiobjekt. Hästi sobib mõni sinu kodukoha ikooniline punkt - näiteks ilus tänav või vaatepunkt, raba, rand või juga, galerii või muuseum; näiteks ERM või Tagurpidi Maja.
Filmi nii, et vaade või ümbrus paistavad – läbi nende ilusate kohtade tutvusame Eestit maailmale. ?
Järgi video tegemisel kindlasti Terviseameti nõudeid, vajadusel kanna video tegemisel maski.
AUHIND
Võitja saab valida auhinna 2 puhkusepaketi vahel: 3-päevane puhkus Tallinnas või Viirelaiul. Pakett sisaldab:
2 ööd majutust (3 tuba) Tallinnas või Viirelaiul kuuele;
2 õhtusööki ja 2 lõunasööki kuuele;
elamus kuuele;
transport.
4. Kampaania kestab 21.12.2020 - 31.01.2021.
5. Korraldaja valib võitja 10 kõige rohkem vaatamisi saanud video seast 5. veebruariks 2021. Võitja valimisel võetakse arvesse:
Eesti turismiobjekti nähtavust videos;
Video meeldimiste (likes) arv postitusel;
Teostus: tants, hästi läbimõeldud lugu, põnevad elemendid/kostüümid/jne.
Tutvu lähemalt tantsu ja kampaania reeglitega: https://www.puhkaeestis.ee/et/tiktok-challenge
Viimati muudetud Esmaspäev, 18 Jaanuar 2021 09:42