Teisipäev, 09 Juuni 2020 19:34

Aasta õpetaja gala „Eestimaa õpib ja tänab“ aasta tugispetsialisti nominent on Aive Volter-Kilk ja aasta hariduse sõbra nominent AS Konesko Esile tõstetud

Aasta õpetaja galale „Eestimaa õpib ja tänab“ Järvamaalt esitatud nominentide seas on piirkondlikuks aasta tugispetsialisti nominendiks Aive Volter-Kilk Koeru keskkoolist ja aasta hariduse sõbra nominendiks AS Konesko.

Haridus- ja Teadusministeerium tunnustab 3. oktoobril toimuval galaõhtul haridustöötajaid ja hariduse toetajaid, kelle viimase kolme aasta töö on teistele eeskujuks, kes panustavad õppurite arengu toetamisse, koostöösse ning uueneva õpikäsituse elluviimisesse õppeasutustes.

Kokku esitati Järvamaale hindamiseks 32 kandidaati.
Järvamaa Omavalitsuste Liidu moodustatud hariduskomisjoni otsuse tulemusel esitati maakonnast riiklikule hindamiskomisjonile 9 nominenti.

Palju, palju õnne meie sotsiaalpedagoog Aive Volter-Kilk ja meie koolis suur sõber AS Konesko.