Neljapäev, 21 Mai 2020 13:27

Superstaariga koolitunnis

Hea õpilane!

Oleme tegemas ettevalmistusi sügiseseks inspiratsioonipäevaks “Superstaariga koolitunnis”, kus kutseõppeasutuste ja üldhariduse 9.-12. klasside õpilastel on võimalus kohtuda oma lemmik artistidega, kes aitavad neil õpetajate päevaks ette valmistada eriti ägeda koolitunni.

Kui eelmisel aastal kohtusid inspiratsioonikõnelejad õpilastega nii Tartus kui ka Tallinnas, siis tänavu jõuab vahva ettevõtmine lausa 4 Eesti linna. Sel aastal toimub üritus ka Pärnus ja Ida-Virumaal.

Selleks, et sügisel oleks ettevalmistus õpetajate päevaks elamusterohke ja meeldejääv, küsime ka sinu arvamust, kes on sulle superstaaridest eeskujuks ja kellega sina kohtuda tahaksid. Selleks palun jaga oma mõtteid 29. maini siin lingil https://forms.gle/gYtvP5yEeUEfegsi6. Vastamine võtab aega vaid kuni minuti!

Suur aitäh sulle ja loodame sinuga kohtuda sügisel inspiratsioonipäeval!

Inspiratsiooniseminari meeskond

Innove SA

Tel: 51 21 131

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.