Teisipäev, 10 Märts 2020 20:29

Tulemused aineolümpiaadidelt ja -võistlustelt

Geograafiaolümpiaadil osalesid Jaanika Kind, Angela Ringmets ja Timon Saar. Jaanika saavutas II koha ja Angela tubli 5. koha. Õpilasi valmistas ette õpetaja Keio Kustavus.

4.-6. klasside matemaatikaolümpiaadil osales 9 õpilast: Lilian Perlin, Kevin-Marten Viibur, Sebastian Schönberg, Kerto Sirila, Kädi Krebsbach, Kedi Kopti, Nele Krebsbach, Carl-Sander Viibur ja Kregelin Päri. Nele saavutas II koha ja Kädi tubli 5. koha (28 osalejat). Õpilasi valmistasid ette õpetajad Pille Eha, Külli Pällo ja Siret Pärtel.

Kõik õigekirjakonkursil osalejad saavutasid koha esikolmikus: Kädi Krebsbach (I koht),  Laura Matrov (II koht), Hedi Aimsalu (II koht), Getrin Lokotar (III-IV koht). Õpilasi valmistasid ette õpetajad Tiina Põldoja ja Reet Aule.

Suured tänud kõikidele osalejatele ja nende juhendajatele.

Uudise edastas
Siret Pärtel