Huviringid Koeru Keskkoolis 2018/2019. õppeaastal

Huviring Juhendaja Toimumise aeg ja koht
1.-2. klassi segarühm Väike Varvas Kerli Sirila Esmaspäev 13.15-14.10 Aruküla mõis
Kolmapäev 13.30-14.30 Koeru kultuurimaja
3.-4. klassi segarühm Väänikud Kerli Sirila Esmaspäev 14.30-15.30 Aruküla mõis
Kolmapäev 14.30-15.30 Koeru kultuurimaja
Neiduderühm Vindiga Kerli Sirila Esmaspäev 15.30-16.30 Aruküla mõis
Kolmapäev 15.30-16.30 Koeru kultuurimaja
6.-7. klassi segarühm Välejalad Teele Üprus Esmaspäev 15.10-16.10 Koeru kultuurimajas
Kolmapäev 14.30-15.30 Koeru Hooldekeskuse saalis
C-segarühm Varbad Villis Kerli Sirila Trennid kokkuleppel nädalavahetustel
2.-3. klassi liikumisrühm Jarl-Joosep Ilves Teisipäev 15.30-16.30 Koeru kultuurimajas
4.-6.klass liikumisrühm Jarl-Joosep Ilves Neljapäev 16.30-17.30 Koeru kultuurimajas
1.-3.klassi kunstiring Marliis Newsome Esmaspäev 13.20-15.00 valitsejamajas
4.-5.klassi kunstiring Merike Ilves Kolmapäev 13.20-14.05 valitsejamajas
Mõisaring (4.-5. ja 9.klass) Anne Muhk Neljapäev 14.10-15.00 Aruküla mõisas
2.-4.klassi keraamikaring Meelis Kirsimets Neljapäev 14.00-16.00 valitsejamaja II korrus
Algklasside näitering Rita Õunapuu Alustab jaanuarist
Poistekoor Aino Linnas Esmaspäev 5.tund (1. klass) muusikaklassis
Teisipäev  kell 7.45 (2. hääl:  4.-8. klass) ja 6.tund     (1. hääl :  2.-4. klass) muusikaklassis
Neljapäev kell 7.45  kooslaulu  tund (1. ja  2. hääl:  2.-8. klass), 5.tund -  1.klass ja 6.tund (2.-4. klass :  1.hääle  tund) muusikaklassis
Lastekoor Aino Linnas Esmaspäev kell  7.45 (häälerühma  tund) muusikaklassis
Kolmapäev kell 7.45 (kõik hääled  koos)
Reede kell  7.45 (kõik hääled koos)
Hääleseade, individuaaltöö Aino Linnas Reede 13.20-14.05 muusikaklassis
1.-6. klassi loodusring Keio Kustavus Aeg ja koht selgumisel
Robootika (kõik huvilised) Leelo Ambos Kolmapäeval 13.10-15.50 autoõpetus
TORE tugiõpilasliikumine
4.-9.klass
Ave Taal Alates oktoobrist 1x nädalas Aruküla mõisas (Ave klass)
6.-8.klassi kunstiring Merike Ilves Kolmapäev 14.15-15.00 valitsejamajas
5.-9.klassi keraamikaring Meelis Kirsimets Teisipäev 14.00-16.00 valitsejamaja II korrus
Näitering Krista Jürgens Vastavalt vajadusele Koeru kultuurimajas
5.-12.klass kodutütred Merle Urbanus Kokkuleppel vastavalt tööplaanile koolimajas või Koeru Üksikkompanii Kodus
5.-9. klassi noorkotkad Andre Kruustok Kokkuleppel vastavalt tööplaanile koolimajas või Koeru Üksikkompanii Kodus
Õmblusring Reet Saar  
Meediaring Teele Üprus 1x nädalas