Õpilaste vastuvõtt Koeru Keskkooli toimub 5.-22. juunini 2023 ja 14.-31. augustini 2023 tööpäeviti kell 9.00-14.00 kabinetis 203 või digitaalselt aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Täpsema info saamiseks pöörduda telefonil 5450 0165 või See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Õpilase 1. klassi vastuvõtmiseks esitada:
1) Taotlus täidetakse kohapeal või saadetakse digitaalselt. (Põhikooli vastuvõtu taotlus)
2) Sisseastuja isikut tõendav dokument (selle puudumisel sünnitunnistus) või selle ametlikult kinnitatud koopia.
3) Lapsevanema isikut tõendav dokument või selle ametlikult kinnitatud koopia. Digitaalselt allkirjastatud taotluse esitamise korral ei pea lapsevanema isikut tõendavat dokumenti esitama.
4) Täiendavad dokumendid, kui sisseastujale on määratud erisused õppekava või õppesisu osas.

Õpilase gümnaasiumisse vastuvõtmiseks esitada:
1) Taotlus täidetakse kohapeal või saadetakse digitaalselt. (Gümnaasiumi vastuvõtu taotlus)
5) Sisseastuja põhikooli lõputunnistus ja selle juurde kuuluv hinneteleht või selle ametlikult kinnitatud koopia.
6) 11.-12. klassi astujal väljavõte õpilasraamatust ja hinneteleht kursuse hinnetega, kui õpilane astub kooli õppeaasta kestel.

Õpilase 2.-9. klassi vastuvõtmiseks esitada:
4) Väljavõte õpilasraamatust ja klassitunnistus ning hinneteleht jooksva õppeveerandi hinnetega, kui õpilane astub kooli õppeaasta kestel.
5) Väljavõtte õpilase tervisekaardist.
6) Täiendavad dokumendid, kui sisseastujale on määratud erisused õppekava või õppesisu osas.

Koeru Keskkooli õpilaste kooli vastuvõtmise tingimused ja kord