Koeru Keskkool - Kuupäeva järgi filtreeritud kirjed: Mai 2019
Kolmapäev, 29 Mai 2019 12:30

Õpilaste vastuvõtt

Kategoorias Teated
Õpilased maalisid seinale koerapoisi ja koeratüdruku! 

Koeru Keskkooli 10.-11. klassi õpilastel avanes võimalus seoses keskkonnakunsti kursuse raames kujundada Koeru Keskkoolile koerapoiss ja koeratüdruk ning maalida need ühistööna kooli seinale.

Mõtteaineks on tulnud, et ehk just nendest kahest tegelasest võiks saada Koeru Keskkooli maskotid!

Aitäh tublid õpilased ja õpetaja Marliis! 
Kategoorias Uudised
Teisipäev, 28 Mai 2019 17:00

9. klassi tutipidu!

9. klassi tutipidu!

Teisipäeval, 28. mail toimus Koeru Keskkooli 9. klassi õpilastel TUTIPIDU.

Noorte päev sisaldas erinevaid ülesandeid ning tegevusi. Üheskoos valmistati klassi tutvustavad plakatid, joonistati kriidiga kooli ette, mängiti ukakat, mõeldi näidend, esineti nii suurtele kui väikestele, käidi lasteaias ja mängiti maja peal sõnapeitust.

Õpilased valmistasid igale õpetajale ka armsa tänumuffini õpetaja pildiga.

Soovime 9. klassi õpilastele palju kannatust konsultatisoonideks ja edu eksamitel!
Kategoorias Uudised
Teisipäev, 28 Mai 2019 10:26

Õppenõukogu koosolek

Õppenõukogu koosolek toimub 6. juunil 2019 kell 12.30 mõisa saalis.
 
Päevakord:
1. 1.-8. klassi õpilaste järgmisse klassi üleviimine ja täiendava õppetöö määramine
2. 1.-8. klassi õpilaste tunnustamine kiituskirjaga
3. Täiendava õppetöö määramine 9. klassis

 
 
Õppenõukogu koosolek toimub 19. juunil 2019 kell 11.00 mõisa saalis.
 
Päevakord:
1. Põhikooli ja gümnaasiumi lõpetajate tunnustamine ainekiituskirjaga
2. Põhikooli lõpetamine
3. Gümnaasiumi lõpetamine
4. 1.-8. klassi õpilaste järgmisesse klassi üleviimine
5. Gümnaasiumi lõpetajate tunnustamine kuld- ja hõbemedaliga
Kategoorias Teated
Pühapäev, 26 Mai 2019 19:07

Kooli meistrid kergejõustikus

Koeru KK meistrivõistlused kergejõustikus  
2018/2019 õppeaasta            
                 
                 
Poisid  9.- 11. klass   Tüdrukud  9.- 11. klass
  60 m jooks       60 m jooks  
1. Bobrovski Karl Mattias 8,12   1. Aimsalu Hedi 9,15
2. Randma Rünno 8,19   2. Õis Danela 9,25
3. Ruotsalainen Patrik 8,23   3.-4. Lõoke  Elin 9,34
          3.-4. Päri Ketrin 9,34
                 
  Kaugushüpe        Kaugushüpe   
1. Randma Rünno 4.86   1. Päri Ketrin 3.99
2. Ilves Jarl-Joosep 4.85   2. Aimsalu Hedi 3.68
3. Bobrovski Karl Mattias 4.80   3. Õis Danela 3.66
                 
  Pallivise       Pallivise  
1. Kopti Sten Karl 68.41   1. Grünmann Kirke 50.42
2. Ulk Kevin-Kaur 53.37   2. Lõoke  Elin 42.06
3. Ringmets Robin 52.16   3. Timusk Gedi-Ly 34.56
                 
Poisid  7.- 8. klass   Tüdrukud  7.- 8. klass
  60 m jooks       60 m jooks  
1. Illi Kristjan 8,36   1. Ulk Triinu 9,10
2. Krönkvist Klaus-Erik 8,58   2. Tamp Marleen 9,15
3. Mürk Kevin 8,88   3. Laev Kerttu 9,20
                 
  Kaugushüpe        Kaugushüpe   
1. Mürk Kevin 4.33   1. Tamp Marleen 4.00
2. Kind Gert 4.29   2. Laev Kerttu 3.84
3. Riga Kevin 4.28   3. Gorbunova Daniela 3.79
                 
  Pallivise       Pallivise  
1. Mänd Miko Mattis 57.18   1. Saare Andra 40.09
2. Lindermann Mihkel 55.92   2. Pelgonen Angela 29.87
3. Klap Kris 53.52   3. Tamp Marleen 28.11
                 
Poisid  5.- 6. klass   Tüdrukud  5.- 6. klass
  60 m jooks       60 m jooks  
1. Varris Renno 9,24   1. Kaasik Aurelia 8,96
2. Ots Karl Markus 9,35   2. Krebsbach Nele 9,20
3. Allmere Rander 9,69   3. Ringmets Angela 9,25
                 
  Kaugushüpe        Kaugushüpe   
1. Ots Karl Markus 3.99   1. Krebsbach Nele 4.19
2. Varris Renno 3.90   2. Ringmets Angela 3.93
3. Viibur Sten Markus 3.84   3. Kaasik Aurelia 3.83
                 
  Pallivise       Pallivise  
1. Ots Karl Markus 44.76   1. Saare Victoria 37.43
2. Kirja Kevin Edgar 40.90   2. Sild Kirsika 32.38
3. Suun Virgo 39.48   3. Agu Eneli 30.77
                 
Poisid  3.- 4. klass   Tüdrukud  3.- 4. klass
  60 m jooks       60 m jooks  
1. Heinmaa Erich 9,73   1. Kopti Kedy 10,07
2. Schönberg Sebastian 9,93   2. Maasi Made-Marleen 10,45
3. Pakkonen Oskar 10,05   3. Nukke Kätriin 10,45
                 
  Kaugushüpe        Kaugushüpe   
1. Kirja Oti Timur 3.60   1. Breemet Ketlin-Lisett 3.36
2. Heinmaa Erich 3.56   2. Krebsbach Kädi 3.18
3. Joosepson Joosep 3.50   3. Kopti Kedy 3.13
                 
  Pallivise       Pallivise  
1. Toomi Aavo 37.69   1. Mänd Matilde Meelimari 28.45
2. Heinmaa Erich 37.01   2. Breemet Ketlin-Lisett 23.84
3. Läänmäe Mirko 35.47   3. Kurema Ivi-Mirell 23.22
                 
Poisid  1.- 2. klass   Tüdrukud  1.- 2. klass
  60 m jooks       60 m jooks  
1. Joosepson Jakob 10,21   1. Mürk Karola 11,40
2. Hallik Arthur 10,55   2. Vinkel  Maribel 11,46
3. Kind Reimo 10,60   3. Päri Kretteli 11,50
                 
  Kaugushüpe        Kaugushüpe   
1. Hallik Richard 3.56   1. Päri Kretteli 3.00
2. Joosepson Jakob 3.36   2. Mürk Karola 2.87
3. Hallik Arthur 3.28   3. Jõgiste Penelope 2.80
                 
  Pallivise       Pallivise  
1. Kind Reimo 30.68   1. Järvmägi Matilda 17.40
2. Joosepson Jakob 29.98   2. Gontšarova Viktorija 17.30
3. Kleitsmann Kris 29.13   3. Mürk Karola 16.32
Kategoorias Uudised
Reede, 24 Mai 2019 11:13

22. nädal

Esmaspäev, 27. mai
8.b. klass klassiekskursioon Stockholmis.

Teisipäev, 28. mai
8.b. klass klassiekskursioon Stockholmis.
9. klassi tutipidu Koeru Keskkoolis algusega kell 8.30.
Olümpiaadivõitjate ja nende juhendajate vastuvõtt Paide Raekojas.
Toimub vastuvõtt Koeru Muusikakooli, Aruküla mõisas.


Kolmapäev, 29. mai
Järvamaa koolide meistrivõistlused kergejõustikus Türil.

Neljapäev, 30. mai
Loovtööde kaitsmine 8.00 Koeru Keskkoolis.
Toimub vastuvõtt Koeru Muusikakooli, Aruküla mõisas.
Kalju Lepiku 20. surmaastapäeva tähistamine.

Reede, 31. mai
12. klass valikeksam.

Pühapäev, 2. juuni
Kaitseliidu kergejõustiku võistlused Türil.

Eelinfo
03.06. Matkapäev
03.06. Eesti keele eksam (9. klass)
04.06. 10. ja 11. klass Tartus
04.06. Muusikakooli kevadkontsert
05.06. 4.b klass Helsingis
05.06. Hinnete väljapanek kell 14.00-ks
06.06. Uue koolimaja II ja III korruse kolimine
06.06. Õppenõukogu (kell 12.30 mõisas)
06.-07. Järvamaa TV 10 olümpiastardi mitmevõistlus Türil
07.06. Galake (1.-4. klass, kell 10.00)
Kategoorias Teated
Reede, 24 Mai 2019 10:57

KEAT laager

KEAT laager

Kaitse end ja aita teist laager toimus 22.-23. mai 2019 Valgehobusemäel. Koeru Keskkooli esindas 6. klassi võistkond, kuhu kuulusid Getrin, Laurete, Kirsika, Aurelia, Angela, Karl Markus, Markus ja Kevin Edgar.

Laagris sai enda teadmised proovile panna erinevatel teemadel nagu politsei, tuletõrje, pääste, esmaabi, kaitseliit ja palju muud. Kahel võistluspäeval kontrolliti võistkonna teadmisi, aga ka kiirust, tugevust ja nutikust.

Peale kontrollpunktide läbimist esitasid võistkonnad enda koduseid ülesandeid, milleks oli "Eesti eurovisioonil". Õhtu möödus disko ja ööhäirega. Teisel päeval võisteldi tuletõrjeolümpias.

Võistkond sai eriauhinna pääste ülesannete eest, parimaks tulemisel.

Suur aitäh imelistele noortele ja korraldajatele!
Kategoorias Uudised
Teisipäev, 21 Mai 2019 14:12

Tööpakkumine

Koeru Keskkool kuulutab välja konkursi loodusainete õpetaja ametikohale.
 
 
Nõudmised kandidaadile:
  • Kvalifikatsiooninõuetele vastav haridus
  • Hea arvutikasutamisoskus (MS Word, MS Excel, MS Power Point)
  • Väga hea suhtlemisoskus
  • Hea koostöövõime
  • Kohusetundlikkus
  • Rõõmsameelsus
  • Empaatiavõime
  • Omapoolne initsiatiiv
 
Omalt poolt pakume
  • Kaasaegset ja uudset töökeskkonda looduskaunis maapiirkonnas
  • Enesearendamise võimalusi
  • Sportimisvõimalusi
  • Kindlat ja stabiilset tööd
 
Tööle asumise aeg: august 2019
Dokumentide esitamise tähtaeg: 4. juuni 2019  
 
Kandideerimiseks saada kaaskiri, CV ja haridust tõendavate dokumentide koopiad elektrooniliselt See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või posti teel Paide tee 16/18, 73001 Koeru.
 
 
Kontaktisik: Jaan Kabin  
Telefon: 384 8631, 525 7796
E-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Kategoorias Teated
Teisipäev, 21 Mai 2019 14:02

Varbad Villis tähistas sünnipäeva!

Varbad Villis tähistas sünnipäeva!

Koeru Keskkooli C-segarahvatantsurühm Varbad Villis tähistas enda 10. sünnipäeva reedel, 17. mai kontsertiga "Tervitused emale!".

Kontsertil astusid ülesse kõik Koeru Keskkooli rahvatantsurühmad, kelles on Väike Varvas, Väänikud ja Välejalad. Varbad Villis tantsijad õpetasid enda vanu tantse ka noorematele, nii võis näha laval erinevaid tantse nii praegusest kui varasemast ajast.

Rahvatantsurühm Varbad Villis on kümne aasta jooksul saanud esineda erinevates riikides ning põnevates kohtades. Nad on saanud käia mitmel tantsupeol ning ka sellel suvel ootab neid eest üldtantsupidu "Minu arm".

Rühmas tantsivad imelised tantsijad, kelleks on: 
Eliise - Kristjan 
Hedi - Jarl-Joosep 
Emili - Rünno
Jane-Ly - Sten Karl
Ketrin - Hendrik
Kristin - Karl-Mattias 
Geily - Kevin-Kaur 
Lisette - Marek

Juhendaja: Kerli Sirila

Aitäh võrratu kontserdi eest ja palju õnne!
Kategoorias Uudised
Reede, 17 Mai 2019 13:05

21. nädal

Esmaspäev, 20. mai
Maanteameti loeng Märt Treialiga 9.-10. klassile, 3.-4. tund arvutiklassis.


Teisipäev, 21. mai
1.-4. klassi kergejõustikuvõistlused Aravetel.
Koeru Muusikakooli lõpuaktus kell 18.00 Aruküla mõisas.


Kolmapäev, 22. mai
Kaitse end ja aita teist laager Valgehobusemäel osaleb 6. klassi võistkond.
Koeru seeriajooksud ja tervisekõnd 2. etapp Koeru terviseradadel.


Neljapäev, 23. mai
1. klass, Veeohutuse loeng (3. tund)
Kaitse end ja aita teist laager Valgehobusemäel osaleb 6. klassi võistkond.


Reede, 24. mai
12. klassi matemaatika riigieksam.
6.-7. klasside klassireis Lätti.

Laupäev, 25. mai
Järva valla meistrivõistlused kergejõustikus Aravetel.
Järvamaa tantsu- ja laulupidu "Ma mõtlen, et..." Türi lauluväljakul.


Maikuu
Kooli meistrivõistlused kergejõustikus Koeru Keskkooli staadionil.

Eelinfo
26.-28.05. 8.b. klass klassiekskursioonil Stockholmis.
28.05. Tutipidu algusega kell 8.30 (9. klass).
28.05. Olümpiaadivõitjate ja nende juhendajate vastuvõtt Paide Raekojas.
28.06. Vastuvõtt Koeru Muusikakooli.
29.05. Järvamaa koolide MV kergejõustikus Türil.
30.05. Loovtööde kaitsmine.
30.05. Vastuvõtt Koeru Muusikakooli.
31.05. Valikeksam (12. klass).
02.06. Kaitseliidu kergejõustiku võistlused Türil.
03.06. Matkapäev.
03.06. Eesti keele eksam (9. klass).
04.06. Muusikakooli kevadkontsert.
05.-06. Järvamaa TV 10 olümpiastardi mitmevõistlus Türil.
06.06. Õppenõukogu.
07.06. Galake (kell 10.00) ja Gala (kell 13.00)
Kategoorias Teated
Lehekülg 1 / 3