Aritmeetika konkurss 2018
21. detsembril toimus meie koolis Aritmeetika konkurss. Tegemist on peastarvutamise võistlusega, mis sisaldab sada ühe- või mitmetehtelist ülesannet. Veatult lahendasid ehk 100 punkti said 1. klassi õpilane Merili Loree Arand ja 3. klassi õpilane Markus Karusion.
Klasside esikolmikud
I klass
1. koht Merili Loree Arand
2. koht Mattias Aare
3. koht Kaspar Rõkovanov
II klass
1.-2. koht Age-Lee Kull, Kristella-Anita Paas
3.-5. koht Rasmus Laas, Kristofer Rubli, Aliise Liivak
III klass
1. koht Markus Karusion
2. koht Hannes Truska
3.-5. koht Timmo Luiker, Lilian Perlin, Karl Oskar Järvmägi
IV klass
1. koht Kädi Krebsbach
2. koht Kedy Kopti
3. koht Emma Maria Laanep
V klass
1.-2. koht Nele Krebsbach, Carl-Sander Viibur
3. koht Kregelin Päri
VI klass
1. koht Jaanika Kind
2. koht Martin Korjus
3. koht Renno Varris
VII klass
1. koht Arni Mänd
2. koht Mirko Sirila
3. koht Angela Pelgonen
VIII klass
1. koht Grete Grünmann
2. koht Jarmo Jürgensohn
3. koht Brent Bürkland
IX klass
1.-2. koht Kitty-Marleen Kask, Kristin Raudvee
3. koht Laura Matrov
X klass
1. koht Kevin-Kaur Ulk
2. koht Ervin Tombak
3. koht Helin Kind
XI klass
1. koht Sandra Ots
2. koht Krister Jaansen
3. koht Melissa Ots
XII klass
1. koht Sander Reinholdy
2. koht Merit Birnbaum
3. koht Triin Aasa
Mälumängu 2. etapi tulemused
Õige vastus: Evelin Võigemast, Koit Toome, Mart Müürisepp, Juss Haasma, Kalle Sepp, Valter Soosalu ja Saara Kadak.
5.-8. klassid (lisaks 4.b klass)
I-II koht, 6. klassi võistkond (Laurete, Getrin, Karl Markus, Riste Helene ja Virgo)
I-II koht, 7. klassi võistkond (Jaana, Karlis, Kerle ja Klaus-Erik)
III koht, 8.a klassi võistkond (Ants Markkus, Sander ja Luka-Remo)
9.-12. klassid
I-II koht, 9. klassi võistkond (Rasmus, Laura, Ketrin ja Rünno)
I-II koht, 10. klassi võistkond (Hedi, Airika ja Kirke)
III koht, 11. klassi võistkond (Melissa, Sandra, Elisabet ja Kaisa)
Teated
- Põhikooli õpilane, vali targalt!
- Tööpakkumised
- Tööle kaasa!
- Koeru poisid jalgpallis taas esikolmikus
- Arni võitis biloogia olümpiaadi piirkonnavooru
- Tulemusi TV 10 olümpiastarti sarjast
- Johannes Jõe - Eesti noortemeister vabamaadluses
- Valime koolipere lemmikut kirjandusteost
- Eesti kirjanduse pidunädala sündmused
- Lõpuklassidele toimub karjäärikohvik
- Andre Toomi - Eesti noortemeister kuulitõukes
- Õppetöö korraldus streigi ajal