Laupäev, 02 Juuni 2018 14:10

Maikuu spordiuudised

TV 10 olümpiastarti sarjas heideti hästi ketast
Rakveres toimunud vabariiklikul TV 10 olümpiastarti sarja 4.etapil võistlesid edukalt Koeru poisid, kes mõlemad püstitasid kettaheites ka uued isiklikud rekordid. Vanemate poiste seas võitis 3.koha Andri Matrov (44.87/0,75kg). Nooremate poiste seas oli tubli Virgo Suun, kes pääses finaali ja lõpetas võistluse 7.kohaga (26.54/0,6kg). Nädal varem Järvamaa võistlustel võitsid meie poisid mõlemad esikoha. Andri heitis siis ketast 38.05 ja Virgo 25.53. Lisaks saavutas Andri  3.koha palliviskes (52.50).

Koeru jalgpallipoisid võitsid esikoha
Üle pika aja suutis meie kooli jalgpallivõistkond võita Järvamaa koolide võistlustel esikoha. Sellega said hakkama kõige nooremad, 1.-3.klassi poisid. Võistkonda kuulusid Joosep Joosepson, Maanuel Pihlak, Kregor Kruusalu, Aavo Toomi, Kris Kleitsmann, Reimo Kind ja Jakob Joosepson. Kõik poisid harjutavad Paide Linnameeskonna treeningutel treener Margus Lutsu juhendamisel.

Patrik võitis Järvamaa meistrivõistlustelt medaleid
Patrik Ruotsalainen võitis Järvamaa noorte meistritiitli 50m liblikujumises (30,92). Lisaks veel hõbemedalid 50m seliliujumises (32,20) ja 100m kompleksujumises (1.12,86) ning pronksmedali 50m vabaltujumises (28,27).

Maadlejad lõpetasid võistlushooaja
Viimastel võistlustel Põlvas võitis 1.koha Elmar Braks (70 kg), 2.koha Lauri Kallas (42 kg) ja 3.koha Andri Matrov (+70 kg).

Uudiseid jooksuradadelt
25. Koeru kevadjooksu lõpetas sel aastal 111 jooksjat, kellest enamus olid Koeru keskkooli õpilased. Meie kooli parim poiss oli Marek Koroljov, kes lõpetas jooksu 4.kohaga. Esikümnesse jõudsid ka Karl Markus Ots (7.koht), Kerdo Kuldner (9.koht) ja alles 2.klassis õppiv Sebastian Schönberg (10.koht). Tüdrukutest oli parim 5.kohaga lõpetanud Grete Grünmann. Esikümnesse jooksid ka Nora Valk (6.koht), õpetaja Siret Pärtel (7.koht), Airika Heinaste (9.koht) ja Elisabet Suun (10.koht).

Järvamaa koolinoorte meistrivõistlustel murdmaajooksus oli Koeru kooli edukaim Erich Heinmaa, kes lõpetas 500m jooksu PD vanusegrupis 10.kohaga. Tihedas konkurentsis tegid tugeva jooksu ka teise kümnesse jõudnud Rander Allmere, Victoria Saare ja Karl Markus Ots.

Koeru seeriajooksude 2.etapil võitsid oma vanuseklassi 1km jooksu Kädi Krebsbach, Nora Valk, Triinu Ulk, Sebastian Schönberg, Erich Heinmaa ja Kerdo Kuldner.

Tulemusi Koeru kergejõustikuvõistlustelt
Koeru kergejõustikuvõistlustel, kus üldarvestuses liideti kolme parema ala pealt saavutatud punktid, võitis Andri Matrov meeste seas esikohakarika. Robin Ringmets saavutas 4.koha. Naiste arvestus oli Kirke Grünmann väärt hõbemedalit. Grete Grünmann kogus viienda punktisumma. Andri sai üksikaladest kõige rohkem punkte kuultõukes (12.03/4kg) ja kettaheites (40.79/1kg) ning Kirke samuti kuulitõukes (9.37/3kg) ja kettaheites (25.61/1kg).

Järvamaa koolinoorte meistrivõistlustelt palju medaleid
Järvamaa koolinoorte meistrivõistlused kergejõustikus toimusid Türil ja olid meie kooli õpilastele edukad. Kõik võistlustel osalenud 13 õpilast jõudsid esikuuikusse ning 10 neist võitsid ka medaleid.