Teisipäev, 01 Mai 2018 15:40

Aprilli spordiuudised

Maadlejatelt medaleid
Brent Bürkland võitis Ahtmes toimunud Eesti õpilaste meistrivõistlustel vabamaadluses pronksmedali. Elmar Braks võistles Spordiliit Jõud meistrivõistlustel vabamaadluses Põlvas ja võitis täiskasvanute arvestuses esikoha.

Medal lauamängude mitmevõistluses
Grete Grünmann võistles edukalt Valtus toimunud Eesti noorte meistrivõistlustel lauamängude mitmevõistluses. Neidude U19 vanusegrupis võitis Grete hõbemedali.

Koeru noored kuulitõukajad olid edukad
Tartus toimunud vabariiklikul TV 10 olümpiastarti 3.etapil olid kuulitõukes heas hoos Koeru poisid. Andri Matrov saavutas vanemate poiste grupis 3.koha, tõugates 3kg kuuliga isiklikuks rekordiks 14.05. Virgo Suun, kes võistles nooremas grupis, jõudis samuti finaali. 2kg kuuliga tõugatud uus tipptulemus 10.22 andis tihedas konkurentsis 7.koha.

Jalgpallurid kolmandad
Koeru noorema vanusegrupi poiste jalgpallimeeskond lõpetas sisehooaja Paide Linnameeskonna karikavõistlustel. Tänu edukale penaltiseeriale õnnestus võita 3.koht. Turniiril osales 8 meeskonda. Koeru võistkonda kuulusid Karl Osakr Järvmägi, Rein Oliver Järvmägi, Kevin-Marten Viibur, Kris Kleitsmann, Martin Oliver Klein, Markus Tšumitšev, Jakob Joosepson, Nikita Tani ja Martin Viibur.

Koeru seeriajooksude sari alustas
Seeriajooksude 1.etapil Koeru terviseradadel jooksid 1 km rajal oma vanuseklassis kõige kiireminiKädi Krebsbach, Kärolin Luiker, Sebastian Schönberg, Karl Markus Ots ja Kerdo Kuldner. 2. koha saavutasid Frida Valk, Triinu Ulk, Rander Allmere ja Kris Klap. 3.kohta olid väärt Melanie Koroljova, Nele Krebsbach, Grete Grünmann ja Krister Egert Parve. Kokku osales meie koolist 48 õpilast.