Neljapäev, 22 Märts 2018 21:27

Mainekale teadusfestivalile kutsuti ka meie kooli õpilasuurijad ja nende juhendajad

Laura Lepik ja Triin Aasa pääsesid õpilaste teadustööde riikliku konkursi teise vooru. Hindamine ja autasustamine toimuvad 12. ja 13. aprillil 2018 õpilaste teadusfestivalil Tartus Eesti Rahva Muuseumis. Konkursi töid hindab erinevate elualade esindajatest koosnev 15-liikmeline komisjon ja lisaks üks erialaekspert.

Konkursi teise vooru pääses 100 parimat tööd ja toimub stendiettekannete vormis. Poster- ehk stendiettekanne on ettekande vorm, mille puhul kogu tööd puudutav informatsioon esitatakse stendina, mis kajastab kokkuvõtlikult ja arusaadavas vormis uurimistöö tulemusi ja eesmärke.

Triin kirjutas uurimistöö teemal „Algustäheortograafia muutumine ajas ja tundmine tänapäeval“ (juhendaja Reet Aule) ja Laura „Vabadussõjas langenud Koeru kihelkonna kangelased ja neile püstitatud mälestusmärgid“ (juhendaja Siret Pärtel).

Viimati muudetud Neljapäev, 22 Märts 2018 21:32