Neljapäev, 01 Veebruar 2018 14:22

Jaanuari spordiuudised

Tulemusi kergejõustikuradadelt

Järvamaa TV 10 olümpiastarti sarja 2.etapil Säreveres osalesid ka  Koeru Keskkooli noored. Tüdrukute nooremas grupis võitis Angela Ringmets 60 m tõkkejooksu (11,2) ja kõrgushüppe (1.15). Tõkkejooksus oli kolmas Aurelia Kaasik. Vanemate tüdrukute seas võitis kuulitõukes 3.koha Laura Pihlak. Nooremate poiste grupis võitis Virgo Suun kuulitõuke (10.09/2kg) ja oli kolmas kõrgushüppes. Karl Markus Otsa saagiks jäid 2. kohad samadel aladel. Tõkkejooksus näitas kolmandat aega Erich Heinmaa. Vanemate poiste kuulitõukes sai kindla võidu Andri Matrov (13.54/3kg). Teine oli samal alal Jarno Joost.

Koeru noorte sisekergejõustikusarja 4.etapil oli kavas 30 m tõkkejooks ja topispalliheide alt ette. Oma grupis saavutasid alavõite Andri Matrov, Erich Heinmaa, Krister Egert Parve, Ker6ttu Laev, Grete Grünmann, Ketlin Lisett Breemet ja Kedy Kopti.

Auhinnalisi kohti maadlusvõistlustelt

Koeru KK noored vabamaadlejad osalesid jaanuaris kolmel turniiril ja saavutasid neil kõigil ka mitmeid esikolmikukohti. Põlva vabamaadlusturniiril võitis Elmar Braks 1.koha (70 kg) ja Brent Bürkland 2.koha (41 kg).

Noortesarja Nublust Nabiks uue hooaja avaetapil oli Andri Matrovi tulemuseks 2.koht (+75 kg). Karl Kirsimets saavutas samal võistlusel 3.koha (26 kg).

IX Maalehe auhinnavõistlustel vabamaadluses võitis Elmar Braks kuldmedali (69 kg) ja Brent Bürkland hõbemedali (42 kg). Samas toimunud kehalistel katsetel olid meie poisid oma kaalus väärt 2.kohta.

Jalgpallurid võrdlesid võimeid Järvamaa koolide karikavõistlustel saalijalgpallis

4.-5.klasside turniiril võitsid Koeru poisid oma alagrupi. Kohamängudes tuli lõpuks rahulduda 5.kohaga 13 võistkonna seas. Võistkonnas mängisid Karl Markus Ots, Rander Allmere, Krister Egert Parve, Sten Markus Viibur, Joosep Joosepson, Kregor Kruusalu, Maanuel Pihlak ja Aavo Toomi.

6.-9.klasside turniiril oli meie poiste parim mäng alagrupiturniiril, kus viigistati hilisema 2.koha omaniku Türi Põhikooliga. Kohamängudel enam nii hästi ei läinud ja lõpptulemuseks 6.koht 9 võistkonna seas. Võistkonda kuulusid Kristjan Ilmjärv, Marek Koroljov, Kerdo Kuldner, Elmar Braks, Kevin-Kaur Ulk ja Oskar Tammi.

Patrik uuendas rekordeid

Järvamaa ujumise seeriavõistluste 4.etapil uuendas Patrik Ruotsalainen oma isiklikke rekordeid kõigil kavas olnud aladel: 200m selili (2.32,58), 50m rinnuli (38,31) ja 100m liblikat (1.12,53).

Viimati muudetud Neljapäev, 01 Veebruar 2018 14:27