Esmaspäev, 01 Jaanuar 2018 12:08

Detsembri spordiuudised

Patrik võistles Eesti meistrivõistlustel
Patrik Ruotsalaineni parimaks tulemuseks Eesti noorte lühiraja meistrivõistlustel ujumises kuni 15-aastaste poiste seas oli 100 m seliliujumises saavutatud 24.koht isikliku rekordiga 1.09,89. 50 m seliliujumises tuli 26.koht (32,10). Patrik kuulus ka Ujumise SK meeskonda, kes saavutas 10.koha nii 4x50 m vabalt teateujumises kui ka 4x50 m kombineeritud teateujumises.

Mõned nädalad varem kontrollis Patrik vormi Järvamaa ujumise seeriavõistlustel Türil. Seal jõudis ta isiklike rekorditega esikolmikusse kõigil kolmel kavas olnud alal: 50 m vabalt (27,63), 50 m liblikat (31,56) ja 100 m rinnuli (1.29,76).

Tulemusi maadlusmatilt
Viljandis toimusid Martin Kleini mälestusvõistluse vabamaadluses. Võistlused olid kõrgetasemelised, osalesid ka Läti ja Leedu noormaadlejad. Meie kooli õpilastest võitis Elmar Braks meeste konkurentsis hõbemedali (-65 kg). Brent Bürkland oli noorte arvestuses väärt 5.kohta (-42 kg).

Koigis toimunud Eesti laste vabamaadluse karikavõistluste 3.etapil võitis Oti Timur Kirja 2.koha (-29 kg). Renno Miko Aedmäe tulemuseks oli 5.koht (-26 kg).

Koeru noor jahilaskur oli võidukas
Jarl-Joosep Ilves võitis Türil toimunud jahilaskmise võistlustel „Jõulukaar 2017“ kaarrajaharjutuses juunioride arvestuses esikoha. 50-st märgist õnnestus tabada 33.

Andri Martov uuendas Järvamaa noorterekordit
Aasta eelviimasel päeval Pärnus toimunud võistlustel püstitas Andri Matrov uue Järvamaa U14 vanuseklassi rekordi kuulitõukes. Tema tulemus 4 kg kuuliga oli 11.65.

Koeru noorte sisekergejõustiku seeriavõistluste 3.etapil olid paigalt kaugushüppes võidukad Miko Mattis Mänd, Aavo Toomi, Kerttu Laev ja Melanie Koroljova. Kuulitõukes olid parimad Andri Matrov, Aavo Toomi, Grete Grünmann ja Kedy Kopti. Andri püstitas ka uue Koeru U14 vanuseklassi rekordi, tõugates 3 kg raskust kuuli 13.17.

Kooli kergejõustiku 3-võistluse, mis koosnes 30 m jooksust, kuulitõukest ja kõrgushüppest, võitis 9.-11. kl. poiste arvestuses Elmar Braks. Talle järgnesid Sander Reinholdy ja Kristjan Ilmjärv. 6.-8.kl. poiste seas jõudsid esikolmikusse Karl Mattias Bobrovski, Andri Matrov ja Sten Karl Kopti.

Viimati muudetud Esmaspäev, 01 Jaanuar 2018 12:14
Veel selles kategoorias: « ARITMEETIKA KONKURSS 2017