Esmaspäev, 04 Detsember 2017 14:45

Novembri spordiuudised

Noored jalgpallurid mängisid hästi
Kõige nooremad jalgpallipoisid osalesid jalgpalliturniiril Aravetel. Poiste mängutase on aastaga kõvasti paranenud. Saavutati kaks kindlat võitu ja vastu tuli võtta ka kaks nappi kaotust. Kokkuvõttes tuli meie võistkond tublile kolmandale kohale. Mängisid Jakob Joosepson, Rein-Oliver Järvmägi, Karl-Oliver Järvmägi, Martin-Oliver Klein, Kris Kleitsmann, Janar-August Laug ja Reimo Kind.
 
Brent Bürkland võitis Eesti meistrivõistlustel esimese medali
Brent Bürkland võitis Ahtmes toimunud Eesti õpilaste meistrivõistlustel vabamaadluses kehakaalus 42 kg pronksmedali.

Noorte vabamaadluse vabariiklik seeriavõistlus Nublist Nabiks lõppes viimase etapiga Rakkes. Koeru poistest olid edukaimad 2.kohaga Oti Timur Kirja (29 kg) ja 3.kohaga Karl Kirsimets (26 kg). Kuue parema hulka jõudsid ka Renno Miko Aedmäe (26 kg) ning Aksel Gornov (53 kg).
 
Alustas Koeru noorte sisekergejõustiku seeriavõistlus
Noorte seeriavõistlus koosneb 8 etapist, mis toimuvad novembrist kuni märtsi lõpuni. Igal etapil on kavas 2 ala ja sarja lõpuks läheb medaliarvestusse 8 parimat tulemust. Arvestust peetakse 2.-4.kl ja 5.-7.kl grupis. Esimesel kahel etapil saavutasid alavõite Kris Klap, Andri Matrov, Miko Mattis Mänd, Erich Heinmaa, Aavo Toomi, Sebastian Schönberg, Kerttu Laev, Kärolin Luiker, Matilde Meelimari Mänd ja Ketlin-Lisett Breemet.
 
Koeru noored alustasid maakonna TV 10 olümpiastarti sarja edukalt
Järvamaa TV 10 olümpiastarti sarja 1.etapil Paides võisteldi 30 m jooksus ja kaugushüppes. Koeru noored oli edukamad tüdrukute nooremas grupis, kus kaugushüppes võitsid isiklike rekorditega kolmikvõidu Angela Ringmets (3.98) Aurelia Kaasik (3.95) ja Nele Krebsbach (3.83). Angela oli kiireim ka 30 m jooksus (5,0). Vanemate tüdrukute seas saavutas mõlemal alal kolmanda koha Kerttu Laev (kaugus-4.32; 30 m jooks-5,0). Poiste nooremas grupis oli samuti mõlemal alal kolmas Trevon Pihlak (kaugus-3.66; 30 m jooks-5,3).
 
Tunnustati Koeru valla parimaid sportlasi
Tänuüritusel võeti kokku lõppev spordiaasta ja autasustati edukamaid. Koeru KK õpilastest said tunnustatud vabariigi noorte meistrivõistluste medalvõitjad Asko Laansalu, Grete Grünmann, Andri Matrov, Brent Bürkland ning kevadel põhikooli lõpetanud Janno Uusmaa ja Helar Okas. Heade tulemuste eest said autasu ka Patrik Ruotsalainen, Franko Eskla ja Kregor Kruusalu. Ka treenereid peeti meeles ja meie kooli töötajatest olid tunnustust väärt Urmas Virves ja Toomas Aan. Meeleoluka ürituse eeskava eest hoolitsesid Koeru muusikakooli ja tantsurühmade õpilased ning ka õhtujuhid olid meie koolist: Triin Aasa ja Hannes Linno.

Viimati muudetud Teisipäev, 05 Detsember 2017 13:44