2013.aastast toimub Koeru Keskkooli õppeaasta galaõhtu, kus tunnustatakse õppeaasta tublimaid erinevatest kategooriates.

2016. aasta galaõhtu
Aasta õpetaja- Mari-Liis Männik
Aasta õpetaja (1.-4.klass)- Pille Eha
Aasta ringijuht- Anne-Ly Pihlak
Aasta õpilane- Carolyn Mets (39.lend)
Parim humanitaarainetes- Heli Paluoja ( 39. lend)
Parim uurimistöö- Isabell Hakk " Koeru valla meiereid ja koorejaamad"
Aasta õpilasüritus- tantsuetendus "Kadunud sünnipäev"
Enim edukalt olümpiaadidel osalenud õpilane- Jako Aimsalu
Akadeemiline pärl- Mirjam Aan
1.koht kunstiolümpiaadil ja osalemine vabariiklikul võistlusel, 1.koht pranglimises Järvamaal ja osalemine Eesti Meistrivõistlustel. Ajalooalaste uurimistööde konkursist osavõtt maakonnas ja vabariigis. Kunstiringi juhendamine.
Aasta naljahammas- Tiit Tali
Aasta sporditäht- Lishanna Ilves
Aasta muusik- Jaanika Kind
Parim reaalainetes-
Parim loodusainetes-
Parim oskusainetes-
Aasta koostööpartner-

2015.aasta galaõhtu
Aasta õpetaja- Ave Taal
Aasta ringijuht- Kirsika Ilmjärv
Aasta õpilane- Lishanna Ilves
Aasta koostööpartner-noorsoopolitseinik Malle Hermanson
Aasta õpilasüritus- omaloominguliste tantsude võistlus
Aasta naissportlane- Johanna Ilves
Aasta meessportlane- Mehis Neem
Parim reaalainetes-Jako Aimsalu
Parim humanitaarainetes- Aigi Mänd
Parim loodusainetes-Aigi Mänd
Parim oskusainetes- Rebekka-Maria Remmelgas
Parim uurimistöö- Mirjam Aan
Enim edukalt olümpiaadidel osalenud õpilane- Carmen Ceisy Lehter
Õpetajate koostööpartner- 39.lend, 11.klass
Aasta muusik- Jane-Ly Laug

2014. aasta galaõhtu
Aasta õpetaja- Siret Pärtel
Aasta õpilane- Miika Pihlak
Aasta kolleeg-Ülle Salumäe
Aasta naissportlane- Johanna Ilves
Aasta meessportlane- Janar Kulp
Reaalainete parim- Mirjam Aan
Humanitaarainte parim- Caryna Jõgiste
Loodusainete parim-Aigi Mänd
Oskuasinete parim- Mirjam Aan
Parim uurimistöö- Getter Eskla
Enim ja edukalt olümpiaadidel osalenud- Aigi Mänd
Sõbralikum õpilane- Carolyn Mets
Aasta ringijuht- Anne-Ly Pihlak
Aasta kolleeg- Ülle Salumäe
Aasta koostööpartner-SA Koeru hooldekeskus
Parim õpilasüritus- tantsuetendus "Tsirkus"
Aasta tegu-Nätrumi Entrumi võit

2013.aasta galaõhtu
Aasta õpetaja- Toomas Aan
Aasta õpilane-Lisette Lehtmets, 36.lend
Aasta kolleeg- Mati Pihlak
Aasta ringijuht- Ivar Nagla
Aasta meessportlane Dan Aava
Aasta naissportlane Johanna Ilves
Parim reaalainetes- Mattias Mihkelson
Parim humanitaarainetes-Kätrin Grauberg
Parim oskusainetes-Maribel Rohesalu
Parim uurimsitöö-Katre Kluust
Aasta koostööpartner-Koeru Kultuurimaja
Aasta õpilasüritus- tantsuetendus "Okasroosike"
Aasta tegu 9.b klassi pranglijate võistkonna Eesti rekord
Enim ja edukalt olümpiaadidel osalenud- Jako Aimsalu


AASTA ÕPETAJA

2012 MEELI KEREM
2011 ANNE-LY PIHLAK
2010 AILI ALATSEI
2009 MALLE MOORA ja RITA ÕUNAPUU
2008 MALLE MOORA ja REELIKA LEPIK
2007 TÕNU GRAUBERG ja REELIKA LEPIK
2006 TIIA TIPPI ja ANNE MUHK
2005 TOOMAS AAN ja ANNE MUHK
2004 TIIA TIPPI 
 
 
AASTA ÕPILANE

2012 KADRI KURIKS 35. lend
2011 GERLI ÖÖPIK 34. lend
2010 ERIK PERLIN 33. lend
2009 ERIK-EINAR HEIL 32. lend
2008 ANDRES  MIHKELSON lõpetas 2008. aastal põhikooli
2007 REENO SOPP 30. lend   
2006 LILY TEPPAN 30. lend
2005 JAAK TAMMIK 28. lend
2004 LAURI BOBROVSKI 27. lend
 

AASTA KOLLEEG

2012 MARIKA NAGLA
2011 TIIT KALDA
2010 ANNE MUHK  ja MARKO SIRILA
2009 SIRET PÄRTEL ja MARIKA NAGLA
2008 ÜLLE SALUMÄE ja MARIKA NAGLA